X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ




ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 23-24/10/2021
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2576

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΙΖΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.10.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΦΟΥΦΑ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΖΑΜΟΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ-ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:11.30 Παρατηρητής:ΖΗΝΟΒΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΙΖΟΣ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:16.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ