X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(21η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥΦΣ ΚΟΖΑΝΗ0 - 6
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ1 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ3 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(22η αγωνιστική)

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 58
0
0
70-12
19-1-1
36-5
10-1-0
34-7
9-0-1
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 52
0
0
39-14
17-1-3
20-7
9-1-0
19-7
8-0-3
3 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 42
0
0
46-18
12-6-3
32-9
8-0-2
14-9
4-6-1
4 ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 41
0
0
45-19
12-5-4
27-5
9-2-0
18-14
3-3-4
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 34
0
0
28-25
9-7-5
13-9
4-4-2
15-16
5-3-3
6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ 32
0
0
28-27
9-5-7
17-8
7-2-2
11-19
2-3-5
7 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 32
0
0
27-22
9-5-7
11-6
5-2-3
16-16
4-3-4
8 ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ 24
0
0
33-33
7-3-11
22-17
5-0-6
11-16
2-3-5
9 Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 20
0
0
28-39
4-8-9
24-22
4-3-4
4-17
0-5-5
10 Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 19
0
0
18-37
5-4-12
7-15
1-4-6
11-22
4-0-6
11 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 18
0
0
17-41
4-6-11
10-19
3-4-4
7-22
1-2-7
12 ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 13
0
0
24-46
2-7-12
10-24
1-3-6
14-22
1-4-6
13 ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 11
0
0
23-57
1-8-12
14-23
1-6-3
9-34
0-2-9
14 ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ 10
0
0
14-50
2-4-15
6-22
1-3-6
8-28
1-1-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ. α) Ανέρχεται στη Γ΄ Εθνική το Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ
β) Δεν υποβιβάζεται καμία ομάδα στη Β΄ Κατηγορία.
Το πρωτάθλημα διεκόπη οριστικά λόγω των συνθηκών που προέκυψαν από την εξάπλωση του covid-19 και των μέτρων περιορισμού της επέκτασης του και προστασίας της δημόσιας υγείας.
Υπολογίζεται η βαθμολογία μέχρι την ημέρα της διακοπής.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.09.2019  16.30
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
4 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
23.09.2019  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21.09.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
3 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
22.09.2019  16.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
21.09.2019  16.30
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
21.09.2019  16.30
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
2 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
21.09.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
7 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
28.09.2019  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
29.09.2019  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
28.09.2019  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
29.09.2019  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
29.09.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
28.09.2019  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 3
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
28.09.2019  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
06.10.2019  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
06.10.2019  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 2
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
05.10.2019  16.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
05.10.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
0 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
05.10.2019  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
05.10.2019  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
05.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
1 - 3

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
13.10.2019  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
3 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12.10.2019  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
0 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
12.10.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.
   ΣΑΚΚΟΣ
1 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
13.10.2019  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
   ΦΑΛΤΑΚΑΣ
2 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
12.10.2019  16.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΙΤΣΙΔΟΥ
3 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
13.10.2019  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
1 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
13.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
E:ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ
0 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
20.10.2019  16.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
19.10.2019  16.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
20.10.2019  16.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
3 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
19.10.2019  16.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
3 - 3
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
19.10.2019  16.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
19.10.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
20.10.2019  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
26.10.2019  16.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
26.10.2019  16.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
27.10.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26.10.2019  16.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
26.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
27.10.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
26.10.2019  16.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
03.11.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
0 - 2
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
02.11.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 4
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
02.11.2019  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 5
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
02.11.2019  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
03.11.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
03.11.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.11.2019  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.11.2019  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
09.11.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
4 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
09.11.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.11.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
10.11.2019  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
4 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
09.11.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
0 - 2
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
09.11.2019  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
17.11.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
1 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
16.11.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
3 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
17.11.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
0 - 4
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
17.11.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.11.2019  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
E:ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
   ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
17.11.2019  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.11.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
23.11.2019  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
23.11.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
23.11.2019  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
27.11.2019  18.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
23.11.2019  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 0
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
23.11.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
24.11.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
01.12.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
01.12.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
30.11.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
2 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
01.12.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
4 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
30.11.2019  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
30.11.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
0 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
30.11.2019  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
0 - 0

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
07.12.2019  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
08.12.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
07.12.2019  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
07.12.2019  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
07.12.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
08.12.2019  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
07.12.2019  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 - 2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
15.12.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
15.12.2019  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
14.12.2019  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14.12.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 4
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
15.12.2019  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
4 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.12.2019  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ
21.12.2019  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
12.01.2020  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
11.01.2020  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
12.01.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
12.01.2020  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
11.01.2020  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
1 - 1
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
11.01.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
0 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.01.2020  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 7

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
19.01.2020  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
18.01.2020  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
19.01.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.01.2020  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
18.01.2020  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
18.01.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
4 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.01.2020  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
25.01.2020  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
25.01.2020  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
26.01.2020  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ
E:ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
   ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
2 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
25.01.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
26.01.2020  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ
E:ΦΑΛΤΑΚΑΣ
   ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
26.01.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
25.01.2020  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.02.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 4
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
01.02.2020  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
01.02.2020  15.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
02.02.2020  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.02.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
1 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
01.02.2020  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
01.02.2020  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.02.2020  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
09.02.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
08.02.2020  15.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 3
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
08.02.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 - 0
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
09.02.2020  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
08.02.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
09.02.2020  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.02.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
15.02.2020  15.00
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15.02.2020  15.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
15.02.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
15.02.2020  15.00
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.02.2020  15.00
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
16.02.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ Κ.
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
   ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Α.
1 - 2

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
22.02.2020  15.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
4 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
22.02.2020  15.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1 - 1
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.02.2020  15.00
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
3 - 0
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
23.02.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
22.02.2020  15.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
3 - 1
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
22.02.2020  15.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
0 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
23.02.2020  15.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 5

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
08.03.2020  15.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 0
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
07.03.2020  15.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 6
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
07.03.2020  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
08.03.2020  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
08.03.2020  15.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
07.03.2020  15.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3 - 1
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
08.03.2020  15.30
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 2

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
14.03.2020  15.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14.03.2020  15.30
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.03.2020  15.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
14.03.2020  15.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
14.03.2020  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
15.03.2020  15.30
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
14.03.2020  15.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.03.2020  15.30
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
22.03.2020  15.30
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
22.03.2020  15.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
21.03.2020  15.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
-
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
22.03.2020  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
21.03.2020  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
21.03.2020  15.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
28.03.2020  15.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
28.03.2020  15.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
28.03.2020  15.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
28.03.2020  15.30
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
28.03.2020  15.30
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
28.03.2020  15.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
28.03.2020  15.30
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
   
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπ:
  
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
-
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπ:
  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ:
  
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ:
  
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Δ:
E:
-
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ:
  
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v