X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΑΟ ΚΡΟΚΟΥ0 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΜ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ6 - 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥΑ.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ0 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ1 - 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ2 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 49
0
0
53-2
15-4-0
27-2
8-1-0
26-0
7-3-0
2 ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ 49
0
0
58-15
16-1-1
30-8
8-1-0
28-7
8-0-1
3 ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ 38
0
0
50-19
12-2-5
28-9
7-1-2
22-10
5-1-3
4 Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ 34
0
0
44-21
10-4-5
27-9
6-0-3
17-12
4-4-2
5 Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31
0
0
38-33
10-1-7
22-17
5-1-3
16-16
5-0-4
6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 29
0
0
34-29
8-5-5
13-18
3-3-3
21-11
5-2-2
7 ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ 26
0
0
50-39
8-2-9
33-19
6-1-4
17-20
2-1-5
8 ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 24
0
0
40-36
7-3-8
25-16
4-2-3
15-20
3-1-5
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 23
0
0
32-33
6-5-7
17-19
2-3-4
15-14
4-2-3
10 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 19
0
-1
21-46
6-2-11
8-21
2-1-7
13-25
4-1-4
11 ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 12
0
0
26-40
3-3-12
10-22
1-2-6
16-18
2-1-6
12 Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 8
0
0
14-81
2-2-14
7-32
1-1-7
7-49
1-1-7
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ 0
2
0
7-73
0-0-19
2-26
0-0-8
5-47
0-0-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ. Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ έχει 2 μηδενισμούς.
Έκαναν το ρεπό του β΄ γύρου : ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ, ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ, Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ, Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ, ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ, Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
α) Ανέρχονται στην Α΄ Κατηγορία : Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ ΚΑΙ Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
β) Δεν υποβιβάζεται καμμία ομάδα στη Γ΄ Κατηγορία , που δε θα γίνει τη νέα περίοδο 2020-2021.
Το πρωτάθλημα διεκόπη οριστικά λόγω των συνθηκών που προέκυψαν από την εξάπλωση του covid-19 και των μέτρων περιορισμού της επέκτασης του και προστασίας της δημόσιας υγείας.
Υπολογίζεται η βαθμολογία μέχρι την ημέρα της διακοπής.

- Η ομάδα ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ έχει -1 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
29.09.2019  16.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
29.09.2019  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
0 - 5
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
29.09.2019  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 - 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
06.11.2019  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 - 2
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟ
28.09.2019  16.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
28.09.2019  16.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
06.10.2019  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 4
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
05.10.2019  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
5 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
06.10.2019  12.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
3 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
06.10.2019  16.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 3
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
06.10.2019  16.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
06.10.2019  16.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
12.10.2019  16.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ
8 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
13.10.2019  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.
   ΠΑΠΠΑΣ
2 - 3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
13.10.2019  16.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.
   ΤΣΑΝΗΣ
4 - 3
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
13.10.2019  16.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
4 - 1
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
13.10.2019  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ
   ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
2 - 0
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
12.10.2019  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
3 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
20.10.2019  16.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 3
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
20.10.2019  16.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
2 - 4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
20.10.2019  16.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1 - 2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
20.10.2019  16.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
20.10.2019  12.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
19.10.2019  16.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
26.10.2019  16.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
3 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
26.10.2019  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
27.10.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
27.10.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
27.10.2019  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
27.10.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
02.11.2019  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
02.11.2019  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 4
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
03.11.2019  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΤΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
02.11.2019  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
02.11.2019  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
2 - 2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
3 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
10.11.2019  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
10.11.2019  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 3
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
10.11.2019  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
10.11.2019  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
3 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
10.11.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
10.11.2019  11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
16.11.2019  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 8
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
17.11.2019  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0 - 1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
16.11.2019  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 - 2
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
17.11.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
17.11.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
17.11.2019  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 3

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
23.11.2019  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 1
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
24.11.2019  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
7 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
24.11.2019  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
0 - 7
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
24.11.2019  11.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 6
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
24.11.2019  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
2 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
24.11.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
0 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
30.11.2019  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 5
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
01.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
01.12.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 6
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
30.11.2019  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
2 - 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
01.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
30.11.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
0 - 3

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΑΑ
07.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
08.12.2019  11.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
1 - 3
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
07.12.2019  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
7 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
08.12.2019  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 4
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
08.12.2019  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 3
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
08.12.2019  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
4 - 3

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
15.12.2019  11.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 2
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
15.12.2019  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
15.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
15.12.2019  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
3 - 4
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
12.01.2020  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
14.12.2019  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
18.12.2019  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
0 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
22.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
18.12.2019  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
18.12.2019  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
18.12.2019  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
9 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
18.12.2019  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
2 - 3

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
19.01.2020  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
19.01.2020  11.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
0 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
19.01.2020  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 4
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
18.01.2020  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
4 - 3
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
19.01.2020  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
0 - 2
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
18.01.2020  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1 - 3

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
25.01.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
26.01.2020  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
0 - 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
25.01.2020  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 1
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
25.01.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
26.01.2020  15.00
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
26.01.2020  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 1

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
02.02.2020  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
0 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
02.02.2020  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 2
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
02.02.2020  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
02.02.2020  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1 - 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
01.02.2020  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
1 - 2
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
02.02.2020  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
08.02.2020  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 0
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
09.02.2020  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 2
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
08.02.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 - 1
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
09.02.2020  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
3 - 2
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
08.02.2020  15.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 - 0
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
09.02.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5 - 0

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
16.02.2020  15.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
16.02.2020  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 6
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
16.02.2020  15.00
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
15.02.2020  15.00
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 - 0
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
16.02.2020  15.00
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
16.02.2020  11.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 - 3

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
22.02.2020  15.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
23.02.2020  15.00
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1 - 0
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
23.02.2020  15.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
0 - 4
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
23.02.2020  15.00
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 0
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
22.02.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
23.02.2020  15.00
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
    ΜΑΡΙΑ
0 - 3

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
08.03.2020  15.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
0 - 0
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
07.03.2020  15.30
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6 - 1
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
08.03.2020  15.30
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
08.03.2020  15.30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
08.03.2020  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2 - 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
08.03.2020  15.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 2

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
14.03.2020  15.30
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
15.03.2020  15.30
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
   
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
15.03.2020  15.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
15.03.2020  15.30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
15.03.2020  15.30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
-
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
15.03.2020  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
   
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
21.03.2020  15.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
-
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
22.03.2020  15.30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
22.03.2020  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
21.03.2020  15.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ: ΜΕΤΑΞΑ
22.03.2020  15.30
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
22.03.2020  15.30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
   
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
28.03.2020  15.30
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
29.03.2020  16.30
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
29.03.2020  16.30
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
-
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
29.03.2020  16.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
29.03.2020  16.30
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
29.03.2020  16.30
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
   
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ:
  
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ:
  
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπ:
  
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπ:
  
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ:
  
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπ:
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Δ:
E:
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπ:
  
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
-
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Δ:
E:
-
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ:
  
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Δ:
E:
-
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ:
  
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v