X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(20η αγωνιστική)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ4 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ2 - 3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ2 - 0
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ3 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣΚΟΖΑΝΗ 20042 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ0 - 4
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(21η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ 50
0
0
58-12
16-2-1
23-5
8-1-1
35-7
8-1-0
2 ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ 45
0
0
53-18
15-0-3
27-11
7-0-2
26-7
8-0-1
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 44
0
0
58-20
14-2-3
37-9
9-0-1
21-11
5-2-2
4 ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 40
0
0
47-15
12-4-2
21-8
5-3-1
26-7
7-1-1
5 ΚΟΖΑΝΗ 2004 34
0
0
37-18
10-4-5
16-7
4-2-2
21-11
6-2-3
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 30
0
0
35-38
10-0-9
18-14
6-0-3
17-24
4-0-6
7 ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ 29
0
0
39-36
9-2-8
26-24
5-1-5
13-12
4-1-3
8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 25
0
0
25-28
8-1-10
16-9
5-1-3
9-19
3-0-7
9 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 18
0
0
26-43
6-0-12
12-20
3-0-6
14-23
3-0-6
10 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 14
0
0
31-71
4-2-12
16-33
3-1-5
15-38
1-1-7
11 ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 12
0
0
18-46
4-0-14
14-18
4-0-5
4-28
0-0-9
12 ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ 10
0
0
20-48
3-1-14
17-19
3-0-6
3-29
0-1-8
13 ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ 0
18
0
0-54
0-0-18
0-27
0-0-9
0-27
0-0-9

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Σ.Σ. Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ αποκλείστηκε από το πρωτάθλημα και έχει 18 μηδενισμούς.
Έκαναν το ρεπό του β΄ γύρου : ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ, ΔOΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ, ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ, ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ, ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ, ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ.
α) Ανέρχονται στην Α΄ Κατηγορία : Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ και ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ.
β) Δεν υποβιβάζεται καμία ομάδα στη Γ΄ Κατηγορία , που δε θα γίνει τη νέα περίοδο 2020-2021.
Το πρωτάθλημα διεκόπη οριστικά λόγω των συνθηκών που προέκυψαν από την εξάπλωση του covid-19 και των μέτρων περιορισμού της επέκτασης του και προστασίας της δημόσιας υγείας.
Υπολογίζεται η βαθμολογία μέχρι την ημέρα της διακοπής.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: Α.Α.
29.09.2019  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
29.09.2019  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
28.09.2019  16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 5
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑ
28.09.2019  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
29.09.2019  16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
28.09.2019  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
05.10.2019  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 - 2
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΑΑ
06.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
06.10.2019  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
06.10.2019  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
05.10.2019  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
05.10.2019  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 - 1

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
12.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
0 - 6
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
12.10.2019  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
   ΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
1 - 7
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΑΑ
13.10.2019  16.00
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ Α.
E:ΖΑΦΕΙΡΗΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ
3 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
12.10.2019  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
E:ΜΠΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ
   ΓΑΤΣΟΥ
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
12.10.2019  16.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ
   ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
1 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
12.10.2019  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
   ΚΡΙΚΕΛΗΣ
4 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
19.10.2019  16.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
20.10.2019  16.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
19.10.2019  16.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΟΣ
   ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
20.10.2019  16.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
19.10.2019  16.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
3 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
20.10.2019  16.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
27.10.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
27.10.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
26.10.2019  16.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΤΣΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
26.10.2019  16.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
27.10.2019  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
03.11.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 4
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
03.11.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
1 - 1
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
02.11.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
02.11.2019  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
02.11.2019  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
2 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
10.11.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
E:ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
09.11.2019  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.11.2019  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
10.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
10.11.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
10.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
0 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
16.11.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
0 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.11.2019  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
16.11.2019  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
1 - 0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
17.11.2019  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 3
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
16.11.2019  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 - 6
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
24.11.2019  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
2 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
24.11.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
23.11.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
0 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
24.11.2019  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
24.11.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
01.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.11.2019  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
30.11.2019  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
1 - 6
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
01.12.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 5
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
30.11.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
1 - 7

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
08.12.2019  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
07.12.2019  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: ΑΑ
08.12.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
07.12.2019  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
1 - 3
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
08.12.2019  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
3 - 0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
08.12.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
11.12.2019  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
11.12.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
E:ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
   ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
0 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
11.12.2019  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.12.2019  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
4 - 2
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
12.01.2020  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
14.12.2019  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
15.12.2019  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
14.12.2019  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
0 - 2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
15.12.2019  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
1 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.12.2019  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
19.01.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
19.01.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
2 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
18.01.2020  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.01.2020  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
   ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
18.01.2020  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
0 - 4

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
26.01.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
E:ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
26.01.2020  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
2 - 4
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
26.01.2020  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.01.2020  15.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
25.01.2020  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
2 - 0

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
02.02.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
3 - 1
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
01.02.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 - 0
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
02.02.2020  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
01.02.2020  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.02.2020  15.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 - 1

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
09.02.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E: ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
09.02.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
E:ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
   ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1 - 6
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ
08.02.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
E:ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
   ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
08.02.2020  15.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
   ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
0 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.02.2020  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 3

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
16.02.2020  15.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
15.02.2020  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
16.02.2020  15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
E:ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
   ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 - 2
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
15.02.2020  15.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
   ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
3 - 1
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Α.Α.
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
16.02.2020  15.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
1 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
23.02.2020  15.00
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.02.2020  15.00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
5 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
22.02.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
22.02.2020  15.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
23.02.2020  15.00
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E: ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 4
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
3 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.03.2020  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
E:ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
    ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 - 1
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
07.03.2020  15.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 - 3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ: ΚΑΛΑΜΙΑΣ
07.03.2020  15.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
   ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
07.03.2020  15.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ
E:ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
   ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
   ΜΑΡΙΑ
3 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
08.03.2020  15.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
E:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
   ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
2 - 0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
07.03.2020  15.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
E:ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
   ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 4

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
15.03.2020  15.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
14.03.2020  15.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΚΡΙΤΕΣ
15.03.2020  15.30
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
15.03.2020  15.30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
14.03.2020  15.30
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
   
-

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
21.03.2020  15.30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
21.03.2020  15.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.03.2020  15.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
21.03.2020  15.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ: Α.Α.
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
21.03.2020  15.30
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
   
-

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ: ΕΡΑΤΥΡΑΣ
29.03.2020  16.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
29.03.2020  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
29.03.2020  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ: Δ.Δ.
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
   
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
28.03.2020  15.30
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
   
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
29.03.2020  16.30
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
   
-

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
-
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπ:
  
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ:
  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
-
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ:
  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπ:
  
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Δ:
E:
-

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Δ:
E:
-
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ:
  
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Δ:
E:
-
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπ:
  
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
-
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ:
  
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Δ:
E:
-
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ:
  
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ:
  
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
-



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ 
v