X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη
Τηλ: 2461.034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


LINKS


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Γ ΕΘΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(23η αγωνιστική)

Τηλυκράτης ΛευκάδαςΣούλι Παραμυθιάς4 - 0
ΑΕ ΜεσολογγίουΝαυπακτιακός Αστέρας4 - 0
ΑΕ ΛευκίμμηςΑστέρας Ιτέας3 - 0
Μακεδονικός ΦούφαΑναγέννηση Άρτας0 - 0
ΑΟ ΑνατολήςΠΑΣ Πρέβεζα2 - 0
ΘιναλιακόςΑχέρων Καναλακίου3 - 0
Απόλλων ΕυπαλίουΑΕΠ Καραγιαννίων2 - 2
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(24η αγωνιστική)

ΑΕ Μεσολογγίου - Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς - ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας - Μακεδονικός Φούφα
Αστέρας Ιτέας - ΑΟ Ανατολής
Αναγέννηση Άρτας - Θιναλιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα - Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Αχέρων Καναλακίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ ΑΦ/ΤΕΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
1 ΑΕΠ Καραγιαννίων 53
0
0
40-15
16-5-2
23-4
10-1-0
17-11
6-4-2
2 Αναγέννηση Άρτας 51
0
0
42-18
16-3-4
25-7
10-1-1
17-11
6-2-3
3 Σούλι Παραμυθιάς 41
0
0
26-22
12-5-6
18-10
7-4-0
8-12
5-1-6
4 Αχέρων Καναλακίου 40
0
0
31-17
11-7-5
24-6
9-2-1
7-11
2-5-4
5 Τηλυκράτης Λευκάδας 36
0
0
32-18
9-9-5
23-8
7-4-1
9-10
2-5-4
6 Θιναλιακός 36
0
0
26-17
11-3-9
15-4
8-1-3
11-13
3-2-6
7 ΑΕ Μεσολογγίου 30
0
0
32-26
9-3-11
23-5
8-2-1
9-21
1-1-10
8 ΑΟ Ανατολής 30
0
0
29-30
8-6-9
17-14
5-4-3
12-16
3-2-6
9 Μακεδονικός Φούφα 30
0
0
24-25
8-6-9
15-9
5-4-2
9-16
3-2-7
10 ΑΕ Λευκίμμης 29
0
0
20-22
7-8-8
13-12
4-4-4
7-10
3-4-4
11 ΠΑΣ Πρέβεζα 25
0
0
17-25
5-10-8
9-4
4-5-2
8-21
1-5-6
12 Ναυπακτιακός Αστέρας 21
0
0
17-40
6-3-14
9-15
5-1-5
8-25
1-2-9
13 Απόλλων Ευπαλίου 14
0
0
23-42
3-5-15
13-18
2-3-7
10-24
1-2-8
14 Αστέρας Ιτέας 9
11
0
11-53
2-3-18
6-21
2-2-7
5-32
0-1-11

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

Ο Αστέρας Ιτέας αποκλείστηκε από το πρωτάθλημα και έχει 11 μηδενισμούς.
Το πρωτάθλημα διεκόπει οριστικά λόγω των συνθηκών που προέκυψαν από την εξάπλωση του covid-19 και των μέτρων περιορισμού της επέκτασης του και προστασίας της δημόσιας υγείας. Υπολογίζεται η βαθμολογία μέχρι την ημέρα της διακοπής.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΟ Ανατολής 1 - 0
Αναγέννηση Άρτας Αστέρας Ιτέας 3 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 0
Αχέρων Καναλακίου Σούλι Παραμυθιάς 2 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕ Λευκίμμης 1 - 2
Θιναλιακός Μακεδονικός Φούφα 1 - 0

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θιναλιακός Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 0
ΑΟ Ανατολής Απόλλων Ευπαλίου 2 - 4
Μακεδονικός Φούφα ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 3
ΑΕ Λευκίμμης Αχέρων Καναλακίου 0 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 1
Σούλι Παραμυθιάς Αναγέννηση Άρτας 1 - 1
Ναυπακτιακός Αστέρας Αστέρας Ιτέας 1 - 0

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Απόλλων Ευπαλίου 0 - 0
Αναγέννηση Άρτας ΑΕ Λευκίμμης 3 - 0
Αστέρας Ιτέας ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων Θιναλιακός 2 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΟ Ανατολής 3 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Μακεδονικός Φούφα 0 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕΠ Καραγιαννίων Τηλυκράτης Λευκάδας 2 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Αχέρων Καναλακίου 1 - 1
Θιναλιακός ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 0
ΑΟ Ανατολής Αναγέννηση Άρτας 1 - 3
Μακεδονικός Φούφα Αστέρας Ιτέας 2 - 2
ΑΕ Λευκίμμης Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Άρτας Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Αστέρας Ιτέας Θιναλιακός 0 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΟ Ανατολής 0 - 4
Σούλι Παραμυθιάς Μακεδονικός Φούφα 0 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΕ Λευκίμμης 0 - 0
Τηλυκράτης Λευκάδας Αχέρων Καναλακίου 0 - 1
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ Πρέβεζα Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 0
Αχέρων Καναλακίου Αναγέννηση Άρτας 3 - 2
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αστέρας Ιτέας 2 - 1
Απόλλων Ευπαλίου Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 0
Θιναλιακός Σούλι Παραμυθιάς 1 - 0
ΑΟ Ανατολής ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
Μακεδονικός Φούφα ΑΕ Λευκίμμης 1 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Αναγέννηση Άρτας 3 - 1
Αστέρας Ιτέας ΠΑΣ Πρέβεζα 1 - 1
Ναυπακτιακός Αστέρας Αχέρων Καναλακίου 0 - 1
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕΠ Καραγιαννίων 2 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Απόλλων Ευπαλίου 5 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Θιναλιακός 0 - 4
Μακεδονικός Φούφα ΑΟ Ανατολής 1 - 1

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ιτέας Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 2
Αναγέννηση Άρτας Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Σούλι Παραμυθιάς 0 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΕ Μεσολογγίου 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΕ Λευκίμμης 0 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Μακεδονικός Φούφα 1 - 2
Θιναλιακός ΑΟ Ανατολής 0 - 1

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Ναυπακτιακός Αστέρας 1 - 1
Σούλι Παραμυθιάς Αστέρας Ιτέας 2 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου Αναγέννηση Άρτας 3 - 1
ΑΕ Λευκίμμης ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 0
Μακεδονικός Φούφα Αχέρων Καναλακίου 0 - 0
ΑΟ Ανατολής ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 1
Απόλλων Ευπαλίου Θιναλιακός 0 - 3

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σούλι Παραμυθιάς Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
Αστέρας Ιτέας ΑΕ Λευκίμμης 0 - 2
Αναγέννηση Άρτας Μακεδονικός Φούφα 1 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΟ Ανατολής 0 - 0
Αχέρων Καναλακίου Θιναλιακός 1 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων Απόλλων Ευπαλίου 2 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
Μακεδονικός Φούφα Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 1
ΑΟ Ανατολής Αστέρας Ιτέας 4 - 2
Θιναλιακός Αναγέννηση Άρτας 0 - 2
Απόλλων Ευπαλίου ΠΑΣ Πρέβεζα 3 - 0
Αχέρων Καναλακίου ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Λευκίμμης Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Μακεδονικός Φούφα 3 - 0
Σούλι Παραμυθιάς ΑΟ Ανατολής 3 - 2
Ναυπακτιακός Αστέρας Θιναλιακός 3 - 1
Αστέρας Ιτέας Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Αναγέννηση Άρτας ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 1
ΠΑΣ Πρέβεζα Αχέρων Καναλακίου 2 - 2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Φούφα 3 - 1
ΑΟ Ανατολής ΑΕ Λευκίμμης 2 - 2
Θιναλιακός ΑΕ Μεσολογγίου 3 - 0
Απόλλων Ευπαλίου Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
ΑΕΠ Καραγιαννίων Ναυπακτιακός Αστέρας 4 - 0
Αχέρων Καναλακίου Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Αναγέννηση Άρτας ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Ανατολής Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 0
Αστέρας Ιτέας Αναγέννηση Άρτας 0 - 3
Ναυπακτιακός Αστέρας ΠΑΣ Πρέβεζα 0 - 0
Σούλι Παραμυθιάς Αχέρων Καναλακίου 1 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΕΠ Καραγιαννίων 1 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Απόλλων Ευπαλίου 3 - 1
Μακεδονικός Φούφα Θιναλιακός 3 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Θιναλιακός 1 - 1
Απόλλων Ευπαλίου ΑΟ Ανατολής 1 - 2
ΑΕΠ Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφα 2 - 1
Αχέρων Καναλακίου ΑΕ Λευκίμμης 2 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 0
Αναγέννηση Άρτας Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
Αστέρας Ιτέας Ναυπακτιακός Αστέρας 0 - 3

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Ευπαλίου Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 1
Θιναλιακός ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 1
ΑΟ Ανατολής Αχέρων Καναλακίου 1 - 1
Μακεδονικός Φούφα ΠΑΣ Πρέβεζα 4 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Αναγέννηση Άρτας 0 - 1
ΑΕ Μεσολογγίου Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Σούλι Παραμυθιάς Ναυπακτιακός Αστέρας 3 - 2

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕΠ Καραγιαννίων 4 - 1
Αχέρων Καναλακίου Απόλλων Ευπαλίου 2 - 2
ΠΑΣ Πρέβεζα Θιναλιακός 0 - 1
Αναγέννηση Άρτας ΑΟ Ανατολής 4 - 1
Αστέρας Ιτέας Μακεδονικός Φούφα 0 - 3
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕ Λευκίμμης 0 - 1
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 2

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Ευπαλίου Αναγέννηση Άρτας 0 - 1
Θιναλιακός Αστέρας Ιτέας 3 - 0
ΑΟ Ανατολής Ναυπακτιακός Αστέρας 2 - 0
Μακεδονικός Φούφα Σούλι Παραμυθιάς 0 - 1
ΑΕ Λευκίμμης ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
Αχέρων Καναλακίου Τηλυκράτης Λευκάδας 0 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΠΑΣ Πρέβεζα 4 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΠΑΣ Πρέβεζα 1 - 1
Αναγέννηση Άρτας Αχέρων Καναλακίου 2 - 1
Αστέρας Ιτέας ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 3
Ναυπακτιακός Αστέρας Απόλλων Ευπαλίου 1 - 0
Σούλι Παραμυθιάς Θιναλιακός 1 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου ΑΟ Ανατολής 2 - 1
ΑΕ Λευκίμμης Μακεδονικός Φούφα 3 - 1

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Άρτας Τηλυκράτης Λευκάδας 2 - 0
ΠΑΣ Πρέβεζα Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Αχέρων Καναλακίου Ναυπακτιακός Αστέρας 4 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων Σούλι Παραμυθιάς 3 - 1
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 3
Θιναλιακός ΑΕ Λευκίμμης 1 - 0
ΑΟ Ανατολής Μακεδονικός Φούφα 0 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Ναυπακτιακός Αστέρας Αναγέννηση Άρτας 0 - 2
Σούλι Παραμυθιάς ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 2
ΑΕ Μεσολογγίου Αχέρων Καναλακίου 1 - 0
ΑΕ Λευκίμμης ΑΕΠ Καραγιαννίων 0 - 1
Μακεδονικός Φούφα Απόλλων Ευπαλίου 2 - 0
ΑΟ Ανατολής Θιναλιακός 2 - 1

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ναυπακτιακός Αστέρας Τηλυκράτης Λευκάδας 1 - 5
Αστέρας Ιτέας Σούλι Παραμυθιάς 0 - 3
Αναγέννηση Άρτας ΑΕ Μεσολογγίου 2 - 1
ΠΑΣ Πρέβεζα ΑΕ Λευκίμμης 0 - 0
Αχέρων Καναλακίου Μακεδονικός Φούφα 2 - 0
ΑΕΠ Καραγιαννίων ΑΟ Ανατολής 1 - 0
Θιναλιακός Απόλλων Ευπαλίου 1 - 0

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας Σούλι Παραμυθιάς 4 - 0
ΑΕ Μεσολογγίου Ναυπακτιακός Αστέρας 4 - 0
ΑΕ Λευκίμμης Αστέρας Ιτέας 3 - 0
Μακεδονικός Φούφα Αναγέννηση Άρτας 0 - 0
ΑΟ Ανατολής ΠΑΣ Πρέβεζα 2 - 0
Θιναλιακός Αχέρων Καναλακίου 3 - 0
Απόλλων Ευπαλίου ΑΕΠ Καραγιαννίων 2 - 2

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Μεσολογγίου Τηλυκράτης Λευκάδας -
Σούλι Παραμυθιάς ΑΕ Λευκίμμης -
Ναυπακτιακός Αστέρας Μακεδονικός Φούφα -
Αστέρας Ιτέας ΑΟ Ανατολής -
Αναγέννηση Άρτας Θιναλιακός -
ΠΑΣ Πρέβεζα Απόλλων Ευπαλίου -
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αχέρων Καναλακίου -

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΕ Λευκίμμης -
Μακεδονικός Φούφα ΑΕ Μεσολογγίου -
ΑΟ Ανατολής Σούλι Παραμυθιάς -
Θιναλιακός Ναυπακτιακός Αστέρας -
Απόλλων Ευπαλίου Αστέρας Ιτέας -
ΑΕΠ Καραγιαννίων Αναγέννηση Άρτας -
Αχέρων Καναλακίου ΠΑΣ Πρέβεζα -

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός Φούφα Τηλυκράτης Λευκάδας -
ΑΕ Λευκίμμης ΑΟ Ανατολής -
ΑΕ Μεσολογγίου Θιναλιακός -
Σούλι Παραμυθιάς Απόλλων Ευπαλίου -
Ναυπακτιακός Αστέρας ΑΕΠ Καραγιαννίων -
Αστέρας Ιτέας Αχέρων Καναλακίου -
ΠΑΣ Πρέβεζα Αναγέννηση Άρτας -



     

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ