X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ16

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(22η αγωνιστική)

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ4 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ3 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ3 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ3 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 62
0
70-16
20-2-0
34-9
9-2-0
36-7
11-0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 54
0
95-22
18-0-4
52-13
9-0-2
43-9
9-0-2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 54
0
85-19
18-0-4
45-12
9-0-2
40-7
9-0-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 52
0
94-17
17-1-4
44-8
8-0-3
50-9
9-1-1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 30
-6
56-52
12-0-10
25-34
5-0-6
31-18
7-0-4
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 27
0
35-50
8-3-11
13-27
4-0-7
22-23
4-3-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ 27
0
36-65
9-0-13
14-32
4-0-7
22-33
5-0-6
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 23
-3
31-62
8-2-12
14-28
4-2-5
17-34
4-0-7
ΚΟΖΑΝΗ 2004 21
-3
35-51
7-3-12
17-28
2-3-6
18-23
5-0-6
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 15
-3
30-56
5-3-14
15-29
2-0-9
15-27
3-3-5
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ 4
-3
35-114
2-1-19
18-52
1-1-9
17-62
1-0-10
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 1
0
5-83
0-1-21
1-43
0-0-11
4-40
0-1-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Προκρίνονται στον τελικό : ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

- Η ομάδα ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ έχει -6 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΚΟΖΑΝΗ 2004 έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
07.10.2018  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
07.10.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.10.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
06.10.2018  10.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
06.10.2018  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
12 - 1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.10.2018  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
21.10.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.10.2018  10,30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
20.10.2018  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
21.10.2018  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
21.10.2018  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2018  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
27.10.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
27.10.2018  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
27.10.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 8
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
27.10.2018  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
03.11.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
03.11.2018  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
04.11.2018  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
04.11.2018  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
04.11.2018  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
03.11.2018  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
18.11.2018  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
9 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.11.2018  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: A.A.
03.03.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
18.11.2018  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
17.11.2018  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
01.12.2018  10.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
01.12.2018  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
02.12.2018  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.12.2018  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 5
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
01.12.2018  12.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
01.12.2018  12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 0

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
15.12.2018  10.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
7 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.12.2018  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.12.2018  12.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
16.12.2018  10.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.12.2018  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 1
16.12.2018  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.12.2018  13.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  14.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
22.12.2018  11.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
22.12.2018  11.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
22.12.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 10

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
3 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
20.02.2019  17.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
20.02.2019  15.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.02.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.02.2019  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.02.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 5

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.02.2019  12.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.02.2019  10.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.02.2019  12.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
10.02.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.02.2019  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.02.2019  12.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 9

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
24.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.02.2019  11.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
16.02.2019  10.00
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
4 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
16.02.2019  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16.02.2019  12.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
12 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.02.2019  12.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
09.03.2019  11.00
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.03.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
09.03.2019  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
09.03.2019  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
09.03.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 6

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
16.03.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  10.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.03.2019  10.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.03.2019  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
16.03.2019  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
6 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
16.03.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
5 - 1

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
04.04.2019  17.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
31.03.2019  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
30.03.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
30.03.2019  12.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
7 - 3
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
30.03.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 2

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
25.04.2019  10.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
14.04.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.04.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 3
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
13.04.2019  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 9
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
13.04.2019  12.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
14.04.2019  12.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
4 - 2

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  18.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
02.05.2019  18.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.05.2019  18.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.05.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
1 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
02.05.2019  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
05.05.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
04.05.2019  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
05.05.2019  12.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
04.05.2019  10.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΑ
04.05.2019  12.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
04.05.2019  12.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 2

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.05.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.05.2019  18.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.05.2019  16.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
2 - 0
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
08.05.2019  18.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
08.05.2019  16.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.05.2019  18.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 1

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.05.2019  16.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.05.2019  18.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
15.05.2019  16.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
15.05.2019  18.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.05.2019  16.00
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
15.05.2019  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 0

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.05.2019  18.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.05.2019  16.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.05.2019  18.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.05.2019  16.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
19.05.2019  16.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.05.2019  18.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
7 - 0

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΕΠΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
25.05.2019  10.30
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Δ:
E:
   
2 - 1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.05.2019  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.05.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Δ:
E:
   
8 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  12.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΕΠΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
25.05.2019  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
29.05.2019  18.30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
29.05.2019  18.30
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπ: ΑΑ
29.05.2019  18.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
29.05.2019  16.30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 1
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπ: ΑΑ
29.05.2019  16.30
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΑ
29.05.2019  16.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ