X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(13η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ ΒΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ1 - 10
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β9 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ0 - 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ0 - 8
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΒΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β4 - 10

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 35
0
89-7
11-2-0
40-4
5-1-0
49-3
6-1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 34
0
96-16
11-1-1
49-12
5-1-1
47-4
6-0-0
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 34
0
91-14
11-1-1
47-8
6-0-1
44-6
5-1-0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 31
0
64-34
10-1-2
28-24
4-1-2
36-10
6-0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 27
0
55-33
9-0-4
35-14
6-0-2
20-19
3-0-2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β 21
0
50-59
7-0-6
0-0
0-0-0
50-59
7-0-6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β 21
0
57-73
7-0-6
18-55
2-0-5
39-18
5-0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β 16
0
48-47
5-1-7
23-24
2-1-4
25-23
3-0-3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 16
0
30-60
5-1-7
21-35
3-0-4
9-25
2-1-3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 12
0
25-97
4-0-9
14-69
1-0-7
11-28
3-0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β 7
0
34-64
2-1-10
25-17
2-0-4
9-47
0-1-6
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. 6
-3
21-50
3-0-10
8-33
0-0-7
13-17
3-0-3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β 6
0
31-80
2-0-11
23-41
2-0-5
8-39
0-0-6
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β -3
-3
20-77
0-0-13
7-37
0-0-7
13-40
0-0-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Προκρίνονται στην ημιτελική φάση : ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ.

- Η ομάδα ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
13.10.2018  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
7 - 4
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
6 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  13.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 12
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  11.45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
7 - 1
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 10
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 9
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  11.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
7 - 10

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.11.2018  11.15
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
1 - 7
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  11.15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 5
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
8 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  12.30
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.11.2018  11.15
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2018  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
1 - 10
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2018  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
5 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.11.2018  11.15
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
10 - 1
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
2 - 6
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
25.11.2018  12.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
0 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  12.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
8 - 0
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
25.11.2018  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
8 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  11.15
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
2 - 14
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  11.15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.12.2018  11.15
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
3 - 7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  10.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
10 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  12.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 6
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  10.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  11.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
16.02.2019  12.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  11.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
9 - 0
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
16.02.2019  10.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.03.2019  12.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
3 - 7
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  10.30
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
3 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
02.03.2019  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
02.03.2019  11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
5 - 3
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  13.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
1 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.03.2019  13.00
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
3 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.03.2019  11.45
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
23.03.2019  11.45
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
9 - 3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
23.03.2019  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
16 - 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
23.03.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.03.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
8 - 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.03.2019  11.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 4

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
06.04.2019  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
8 - 1
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  11.45
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
1 - 8
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
06.04.2019  13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
7 - 4
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  11.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
9 - 2

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
20.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  11.45
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  11.45
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
8 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 1

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.05.2019  13.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
1 - 6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  13.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 1
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.05.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
10 - 4
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
3 - 2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  11.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 13
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 3

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  11.45
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 12
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 4
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
19.05.2019  10.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
18.05.2019  10.30
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Δ:
E:
   
1 - 2
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  11.45
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
9 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  10.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
11 - 0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  10.30
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
5 - 1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
22.05.2019  16.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
3 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.05.2019  18.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.05.2019  18.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Δ:
E:
   
14 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.05.2019  16.00
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 8
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: Α.Α.
22.05.2019  16.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.05.2019  17.15
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 6
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
22.05.2019  17.15
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
11 - 1

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΑΑ
25.05.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
0 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  13.00
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 10
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  10.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
9 - 0
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 11
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 8
ΦΣ ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
25.05.2019  11.45
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.05.2019  13.45
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
4 - 10



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ