X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κ12 - LEAGUE B [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(11η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ5 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β3 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B10 - 0
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣΜ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ3 - 6
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β2 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ BΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ1 - 3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 29
0
45-15
9-2-0
23-8
5-1-0
22-7
4-1-0
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ 26
0
59-23
8-2-1
38-13
4-2-0
21-10
4-0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β 25
0
56-19
8-1-2
24-8
4-0-1
32-11
4-1-1
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 21
0
30-24
4-0-4
0-0
0-0-0
30-24
4-0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ 21
0
45-25
9-3-2
17-15
2-2-2
28-10
7-1-0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β 20
0
40-25
6-2-3
22-13
4-0-2
18-12
2-2-1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ 14
0
32-24
4-2-5
23-17
2-1-4
9-7
2-1-1
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 12
0
22-24
4-0-7
9-12
2-0-4
13-12
2-0-3
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ 12
0
36-51
4-0-7
23-38
2-0-5
13-13
2-0-2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B 9
0
31-39
3-0-8
10-25
1-0-5
21-14
2-0-3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B 3
0
10-73
1-0-10
4-42
0-0-6
6-31
1-0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 0
0
7-71
0-0-11
2-27
0-0-5
5-44
0-0-6

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Προκρίνονται στην ημιτελική φάση : Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ , Μ. ΑΛΕΞ. ΑΕΤΟΥ , ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ και ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
14.10.2018  11.45
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 1
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
13.10.2018  13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
1 - 7
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Δ:
E:
   
6 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
14.10.2018  13.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
13.10.2018  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  12.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Δ:
E:
   
4 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.11.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  11.15
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
1 - 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.11.2018  11.15
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
5 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
10.11.2018  11.15
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Δ:
E:
   
8 - 0
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
11.11.2018  12.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.11.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
1 - 3
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  12.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
3 - 7
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
25.11.2018  12.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
2 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
24.11.2018  10.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
12 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
25.11.2018  11.15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
0 - 6
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΕΠΣ (ΧΟΡΤΟ)
24.11.2018  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
2 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
08.12.2018  11.15
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Δ:
E:
   
4 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
09.12.2018  12.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
09.12.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
2 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
08.12.2018  12.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.12.2018  10.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
9 - 3
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.12.2018  10.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.02.2019  12.15
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.02.2019  11.00
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  11.15
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
4 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 10
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
09.02.2019  11.15
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
09.02.2019  12.15
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
02.03.2019  10.30
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Δ:
E:
   
5 - 3
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  13.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.03.2019  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Δ:
E:
   
6 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
02.03.2019  10.30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.03.2019  10.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.03.2019  11.45
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.03.2019  11.45
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
23.03.2019  11.45
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
2 - 9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
23.03.2019  10.30
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
3 - 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΠΕΡΔΙΚΚΑ
23.03.2019  13.00
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
23.03.2019  13.00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
24.03.2019  11.45
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
07.04.2019  11.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Δ:
E:
   
1 - 8
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
3 - 2
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
7 - 1
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.04.2019  12.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
4 - 5
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  11.45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
1 - 4
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
07.04.2019  13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
21.04.2019  13.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
2 - 10
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.04.2019  11.45
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Δ:
E:
   
1 - 4
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
20.04.2019  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
1 - 4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  13.00
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
20.04.2019  11.45
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Δ:
E:
   
1 - 4
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.04.2019  13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.05.2019  13.00
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Δ:
E:
   
0 - 5
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
11.05.2019  11.45
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 6
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  11.45
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Δ:
E:
   
5 - 5
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
11.05.2019  13.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  11.45
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Δ:
E:
   
7 - 3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Γήπ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
11.05.2019  13.00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
19.05.2019  13.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Δ:
E:
   
5 - 0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
19.05.2019  11.45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Β
Δ:
E:
   
3 - 3
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
18.05.2019  13.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ B
Δ:
E:
   
10 - 0
ΦΣ ΑΚ ΠΟΔ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΊΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.05.2019  13.00
Μ ΑΛΕΞ ΑΕΤΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 6
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
19.05.2019  13.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ Β
Δ:
E:
   
2 - 2
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ B
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ)
18.05.2019  10.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 3



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ