X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί σύντομα.

X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Δ/νση: Μάρκου Σιακαβάρα 8Α

50100 Κοζάνη

Τηλ: 2461 034671, 2461023503

Fax 2461039133

email: info@epskozanis.gr / epskozanis@gmail.com



FACEBOOK  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΙΚΩΝ  /   ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ  /   ΑΡΧΕΙΟ ΔΕΛΤΙΩΝ ΤΥΠΟΥ  /   ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ  /   ΣΩΜΑΤΕΙΑ

ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μάρκου Σιακαβάρα 8Α, 50100 Κοζάνη | Τηλ: 2461 034671



ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ


ΕΓΓΡΑΦΑ & ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ


ΓΗΠΕΔΑ


ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ


WEBMAIL ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ


ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(11η αγωνιστική)

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ0 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ2 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ1 - 5
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ0 - 7
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ0 - 7

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 30
0
53-4
10-0-0
18-3
5-0-0
35-1
5-0-0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 24
0
35-8
8-0-2
14-6
4-0-1
21-2
4-0-1
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 22
0
36-7
7-1-2
9-2
3-1-0
27-5
4-0-2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ 18
0
25-20
6-0-4
10-15
3-0-2
15-5
3-0-2
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ 17
0
50-19
5-2-3
35-6
3-1-1
15-13
2-1-2
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ 16
0
38-25
5-1-4
21-11
3-0-2
17-14
2-1-2
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 16
0
16-24
5-1-4
10-12
3-0-1
6-12
2-1-3
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 7
-3
17-17
3-1-6
7-10
1-1-3
10-7
2-0-3
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ 6
0
8-58
2-0-8
2-39
1-0-5
6-19
1-0-3
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ 0
0
6-44
0-0-10
2-23
0-0-6
4-21
0-0-4
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ -3
-6
5-63
1-0-9
4-30
1-0-4
1-33
0-0-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

- Προκρίνονται στην ημιτελική φάση : ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ και ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ.

- Η ομάδα ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ έχει -3 βαθμούς από ποινές
- Η ομάδα ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ έχει -6 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
21.10.2018  12.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.10.2018  12.30
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΑΡΓΙΛΟΥ
20.10.2018  12.30
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.10.2018  10.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
20.10.2018  12.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
03.11.2018  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
10 - 0
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
04.11.2018  10.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.11.2018  10.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
3 - 2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.11.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
2 - 2
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
04.11.2018  12.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 6

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
17.11.2018  12.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 1
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
18.11.2018  12.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
17.11.2018  10.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.02.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.11.2018  12.00
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
2 - 0

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
01.12.2018  12.00
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
2 - 1
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
02.12.2018  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 5
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
01.12.2018  10.00
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
4 - 2
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: AA
02.12.2018  10.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 3
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
01.12.2018  12.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
3 - 0

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.12.2018  12.00
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 6
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.12.2018  12.00
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
8 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
15.12.2018  10.00
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.12.2018  10.00
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
5 - 2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
15.12.2018  12.00
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ)
16.02.2019  10.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
15 - 0
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
16.02.2019  12.00
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 0
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
17.02.2019  10.00
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 11
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ
16.02.2019  12.00
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
16.02.2019  10.00
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
4 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
09.03.2019  10.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
09.03.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
6 - 1
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.03.2019  12.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
24.03.2019  12.30
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
4 - 3
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
09.03.2019  10.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
2 - 2

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: A.A.
16.03.2019  12.30
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
16.03.2019  12.30
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
1 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
16.03.2019  12.30
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
2 - 2
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
17.03.2019  10.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
0 - 4
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
17.03.2019  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 6

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
30.03.2019  12.30
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
0 - 9
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
04.04.2019  15.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
31.03.2019  10.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
1 - 3
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
31.03.2019  12.30
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
1 - 2
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
30.03.2019  10.30
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
0 - 2

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: Α.Α.
  
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
   
3 - 0
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
14.04.2019  10.30
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
   
2 - 0
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΒΑΤΕΡΟΥ
25.04.2019  12.30
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
   
6 - 0
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
13.04.2019  10.30
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
   
9 - 2
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
14.04.2019  12.30
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Δ:
E:
   
7 - 1

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
02.05.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
   
0 - 1
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
02.05.2019  18.30
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
Δ:
E:
   
2 - 5
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
02.05.2019  16.30
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
   
1 - 5
Μ ΑΛΕΞ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
02.05.2019  18.30
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
   
0 - 7
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
02.05.2019  16.30
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
   
0 - 7



        

     

  

Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Design & hosting by MASCOT NETWORK
ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ